Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.03.2004, 11:24   #569
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Swego czasu po Usenecie krążył identyczny patent na łączenie mpegów. Podobnie jak ten Twój - działał. Tyle, że później mógł się zemścić kłopotami z obróbką. Być może fix z BeSliced poprawił wszelkie niespójności w pliku ac3 i wszystko będzie ok (ac3 i mpeg i avi i ... - wszystkie mają określoną strukturę wewnętrzną, mają nagłówek -- który zawiera różne informacje na temat tego co jest w dalszej części, mają część przeznaczoną na dane; łączac pliki w taki sposób jak opisałeś czynisz te informacje bezużytecznymi bo nijak nie odzwierciedlają tego co jest w środku).

Czemu nie spróbowałeś nacisnąć ok? Nie wiesz czy ta opcja zadziała w sposób pożądany w tej sytuacji ale potępiasz mnie. Na pewno można w ten sposób dodać kolejne pliki ac3 i dosunąć je do wcześniej wrzuconych w daną scieżkę audio (sprawdziłem to opisując gdzieś na tym forum jak można zrobić pseudo dvd audio). DVDMaestro to nie Scenarist. Dopóki nie zapiszesz projektu na dysk zawsze możesz się cofnąć. Bardzo chętnie bym sprawdził czy to zadziała tak jak tego oczekiwał pytający ale po prostu nie mam pod ręką odpowiednich plików.
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline