Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.03.2004, 15:37   #28
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja mam inny pomysl

tak czytam to i czytam
sam ukladalem "szczeble" na forum - tzn wszyscy ukladalismy razem - z tym ze i tak w tym momencie wiekszosc ma wlasne podpisy pod ksywkami
i zaczalem sie zastanawiac czy nie wylaczyc tego - ale po chwili stwierdzilem ze to jest taki dodatkowy znak - kazdy ma cos innego tam

zastanawiam sie wiec czy nie lepiej byloby zostawic tylko jeden stopien na forum - nowy na forum (ewentualnie przemianowac to i zmienic troche liczbe postow po ktorej zmienialoby sie to - plus dodac jakis czas bycia na forum) i dodac ranking ale nie ustalany automatycznie tylko taki nadawany przez np moderatora - w koncu moderatorzy widza kto sie udziela jakie posty glownie pisze - oczywiscie uzytkownicy mogliby zglaszac tez kogos do "mianowania"

druga sprawa licznika na OT - mysle ze czasami nawet na offtopicu wiele osob pomaga innym w ich problemach a nie tylko pisze w durnych topicach o brazach itp dlatego albo wylaczyc licznik w ogole albo go gdzies przeniesc zeby nie byl na wierzchu - po za tym ten licznik o niczym nie swiadczy
ktos kto jest wystarczajaco dlugo na forum moze miec i 5 tys postow a byc za przeproszeniem trolem a ktos sie moze pojawic tutaj z wiedza - pisac dwa trzy posty ale takie ktore od razu pomagaja cos rozwiazac albo cos ciekawego wnosza do sprawy
wiec jak dla mnie mozna ten licznik zostawic ale ukryty np w profilu

co sadzicie o tym
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post