Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.03.2004, 15:49   #35
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pawel_k
jestem za

stopnie nadawane przez modow, ja tam wole zeby zostalo tak jak teraz tzn kazdy wpisuje tam to co chce
nie nie nie zle mnie zrozumiales

nie chodzi mi o zmiane tego napisu pod ksywka
tylko zamiast/obok licznika dodatkowa no nie wiem jak to nazwac - odznaka za merytoryczny wklad

co do tych plusow minusow dla uzytkownikow to moze byc podobnie jak z tymi gwiazdkami dla postow - malo komu chce sie dawac gwiazdki dla dobrych topicow i podobnie moze byc z tymi reputacjami ale mozna to zostawic na razie zobaczymy czy sie sprawdzi

mnie zas raczej chodzilo o cos jakby odznake - jak krzyz rycerski
jak ktos udziela sie w "dobrych" tematach i "dobrze" gada (to oprocz tego ze nalezy mu sie kielonek wody to -> ) moglby otrzymac takie cos

na razie nie mam jeszcze pomyslu ale np cos w stylu jak na allegro jest super sprzedawca - sprzedaje duzo ma pozytywne komentarze itp
u nas mogli by taki "tytul" nadawac moderaotrzy/administratorzy oczywiscie takze uzytkownicy mogliby miec tu duzo do powiedzenia

powiedzmy ze na podstawie tego co widza moderatorzy i administratorzy oraz tego jaka reputacje ma dany uzytkownik - moglyby byc przydzielane ordery heh np "Ta osoba jest oddanym uzytkownikiem forum i poprzez pomoc niesiona innym zostala wyrozniona przez spoleczenstwo forum tytulem "Speca"

oczywiscie to taki zarcik ale no cos kolo tego

licznik moze faktycznie zostac na wierzchu
reputacje moga tez zostac - przeciez moga sobie byc
i tak nowy uzytkownik nie bedzie mial pojecia co i jak z tym jest
ale pozniej moze mu to sugerowac kto sie zna na rzeczy
taki system wyrozniania dobrych uzytkownikow
zawsze to jakis doping i forma podziekowania
za pomoc niesiona innym

nie chodzi o to zeby jakos tych co pisza tylko posty typu
"tak masz racje" "Zgadzam sie" ukazywac w gorszym swietle
ale zeby jednostki cieszace sie zaufaniem i posiadajace wiedze
byly widoczne niech chociaz tyle od nas dostana

aha i jeszcze jedno - to co napisalem wczesniej - z tym trolem i 5 tys postow
to bron Boze nie mialem na mysli ze jezeli ktos ma pare tys postow tzn ze pisze tylko glupoty bo inaczej nie dalby rady tyle naskrobac
to byla tylko taka metafora - (usmiechnij sie tak wlasnie ty z duza iloscia postow - o tobie mowie - do pozostalych osob nie mam paranoi ani rozdwojenia jazni to jest skierowane do jednej konkretnej osoby ktora zmozona przeziebieniem cos zle odczytuje moje zdania )

ok to co Wy na taki plan
mysle ze teraz wszystko jest jasne
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post