Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.03.2004, 08:50   #48
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
a ja myślę, że wiosna uderzyła wam Panowie ( bo Pań w dyskusji nie odnotowałem) ot co.
Jakie liczniki, jakie szacunki czy też reputacje.Reputację do ma jedna bułgarka stojąca przy szosie koło Włoxławka - bo tłumy do nie na maluchach walą.To jest reputacja. A na forum - jak ktoś coś ma do powiedzenia - to pisze, jeśli jest człowiekiem pożytrecznym to zostawia swoj mail i można szczegóły z nim tak załatwić. Z przerażeniem myślę, że trafi się jakiś Mao i będzie chciał wprowadzić mundurki na forum. Oczywiście głosowałem na "wisi mi to" - ale sam pomysł uważam za bezsensowny i trącący "parkinsonadą" ( był kiedyś wydawany w Polsce cykl kiążeczek prof.Parkinsona dotyczący organizacji instytucji).
I pozdrawiam Was wiosennie promiennie - nic mnie tak nie cieszy jak praca w wolna sobotę z samego rana
************************
no i biore sie oczywiście za dodawanie reputacji dla wszystkich autorow tego topica - ale idzie wolno to mi pewnie ze dwa dni zajmie. A moze uruchomie konto i bede pobieral drobe oplaty za dodanie pozytywnej reputacji
***************
PS nie dziala to jak u bulgarki.Nie mozna dodac do kazdego posta - a przeciez kazdy moge pochwalic- a tak wogole to po paru system wyslal mnie na 24 godziny do przemyslenia. Sorry koledzy od gory topica - bo zaczalem od dolu, jak nie zapomne to tez was pochwale

Ostatnio zmieniany przez bgn : 13.03.2004 o godz. 09:20
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post