Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.03.2004, 11:14   #51
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Majonez
Dobra jestem troche zmeczony ale uporzadkujmy to wszystko :

Propozycja jest taka

1. zostaje jeden licznik postow tu gdzie jest teraz

2. wprowadzona zostaje reputacja (cos jak komentarze na allegro)
kazdy moze dostac pozytywa albo negatywa - mam nadzieje ze nie bedzie teraz masowego nabijania pozytywow niech to po prostu ruszy - trzeba gdzies napisac ze nalezy nagradzac osoby ktore pomoga rozwiazac jakis problem lub chociazby pomoga znalezc rozwiazanie
sugerowalbym takze aby nie uzywac negatywow - jezeli ktos pisze glupoty to po prostu nie dostaje pozytywow- moim zdaniem tak bedzie lepiej

3. wprowdzone zostana odznaki za udzielanie sie na forum przydzielane na takich zasadach:
  1. szczegolnie aktywni uzytkownicy zostana wyroznieni odznakami umieszczonymi (jak sie da) gdzies kolo avatara
  2. wstepnie zostana wprowadzone 3 odznaki - od moderatorow/administratorow - od forumowiczow - za zaslugi inne
  3. za aktywnych uzytkownikow beda uwazane osoby ktore czesto pomagaja innym w rozwiazaniu problemow lub wskazuja gdzie znajduje sie rozwiazanie zwlaszcza dla nowych uzytkownikow forum (wskazaniem gdzie znajduje sie rozwiazanie problemu nie jest napisanie "uzyj wyszukiwarki" )
  4. trzecia odznaka bedzie przyznawana osobom ktore rozwiaza jakis problem natury technicznej, cos odkryja, itp (do sprecyzowania)
  5. nic nie stoi na przeszkodzie zeby jedna osoba zdobyla kilka odznak
  6. odznaki beda przyznawane na kolejne 6 miesiecy po tym czasie sa kasowane i przyznawane na nowo (powiedzmy ze w czerwcu (bo jeszcze wszyscy sa nie powyjezdzali na wakacje itp) i w grudniu (jw))
  7. sposob przyznawania odznak przez modow/adminow - hmm cos wymyslimy
  8. sposob przyznawania odznak forumowiczow - w podanym miesiacu zakladany bylby topic w ktorym zglaszano by kandydatow do odznak - po wstepnej selekcji (albo i nie) zakladano by ankiete w ktorej moznaby oddawac glosy (wydaje mi sie ze raczej na zasadzie wielokrotnego wyboru a nie tylko zaznaczenie jednego kandydata) - reszta do przedyskutowania i ustalenia czyli kto i dlaczego ma dostac a kto nie - no coz nie wszyscy moga
  9. sposob przyznawania odznaki 3 - no coz to chyba w miare proste - nie codzien ktos cos odkrywa
  10. na razie tyle - padam na klawke

na razie tyle
czekam na opinie co Wy o tym sadzicie i musze jeszcze scignac miska i dowiedziec sie czy jest to technicznie wykonalne
w glowie mam taki zamysl zeby podobnie jak to bylo na totalwar (thnx sidu za informacje o tym) odznaki byly kolorowe (tam jedna byla zielona inne nie wiem) jedna powiedzmy czerwona druga zolta a trzecie zielona
ponizej mniej wiecej zamysl - nie smiac sie nie umiem rysowac a to zostalo zrobione w wybitnie krotkim czasie w specjalistycznym programie paint
a teraz juz zmykam lulu
trzym sie wszyscy

Może być. Mnie Twój pomysł przypadł do gustu, a co do odznak to najbardziej podoba mi się zielona
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post