Dyskusja: Co To Za Plyta
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.03.2004, 04:51   #14
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez jacoob
Hmmm... Verbatim-- kupiłem paczkę 25szt w media markt a teraz siedze i zeskrobyje nich farbę, przepraszam można powiedzieć że sama odpada są to ostatnie verbatimy które kupiłem, już wolę esperanzy albo platinium.

P.S. albo miałem pecha i na taką partię trafiłem
Co chwila ktos na podstawie jednego przypadku zraza sie do jakiejs firmy. A powodow opisanej przez Ciebie sytuacja moglo byc tysiace. Pomijam juz fakt, ze najlepiej byloby je po prostu oddac i sie nie przejmowac.

Ja kupuje Esperanzy po zlotowce i jeszcze zadna mi nie padla, wazne dane nagrywam na Verbatimach, a muzyke na TDK i wszystko ladnie chodzi. Nigdy sie jeszcze nie nacialem, ale jesli mi sie to kiedys zdarzy, to na pewno na podstawie pojedynczego przypadku nie bede ocenial firmy, z ktorej korzystam od kilku lat.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post