Dyskusja: Dopisz sie..
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.03.2004, 21:20   #11
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[edit] mcgyver wyprzedil mnie to mialo byc 2 posty wyzej...[edit]
__________________________________________________ _________
...zakupionego w miesnym z rana, wypatroszonego kurczaka.
Skurczybyk trzymal w dloni zakrwawiona marchewke, delikatnie machajac nia, to w lewo, to w prawo.
"Czego ode mnie chcesz?" - zapytal Zygfryd.
"Chce pomscic smierc moich braci! To wy, ludzie przyczyniacie sie do tego, ze nasz gatunek jest zagrozony wyginieciem, chociaz jest nas tak duzo!
To wy trzymacie nas w spartanskich warunkach, karzecie zrec jakis shit, i zalatwiac sie pod siebie! To w koncu przez was przelecialem swoja wnuczke, o czym dowiedzialem sie niedawno! ha! zeby to jeszcze mozna bylo nazwac przeleceniem! nawet nie bylo jak wdrapac sie na mloda, bo klatka ciasna byla!" - wykrzyczalo ptaszysko.
"W sumie to masz racje, ale przeciez trzymamy was w klatkach zeby was zjesc,nie? po jakiego mielbysmy trzymac was w pieciogwiazdkowych apartamentach, skoro i tak skonczycie na stole?" - ironicznie spytal Zyg
"Kurde, stary, Ty to masz leb!nie pomyslalem o tym..." - zamysil sie kurczak
"jednak to nie zmienia faktu, ze ja obcowalem z moja wnuczka! i dlatego wlasnie obcialem twojej corce glowe!" - wywrzeszczalo ptaszysko, jednoczesnie wyciagajac arbuza zza siebie.
"Kurde, bolek! toc to przeciez arbuz!" - zasmial sie Zygfryd
"Kur**! a skad mialem wiedziec?przeciez glowe mi odcieli jakis tydzien temu! jeszcze mi zaraz powiesz, ze noz ktory trzymam, to nie noz a marchew!" - zezloscil sie kurczak
W tym samym momencie Zygfryd dobyl swoj samurajski miecz, ktory nosil od dziecka w kieszeni na lewym posladku. W jednym momencie pozbawil przeciwnika lewej czesc ciala.
Zrelaksowany podszedl do lodowki sprawdzic czerwone slady krwi. Z usmiechem na twarzy stwierdzil, ze to nie krew, a ketchup. Pewnie sie wylal jak kurczak wygramalal sie z lodowki...
Zabral piwo i zasiadl wygodnie przed televizorem.
Nacisnal klawisz Power i... [edit]spojrzał na zegarek...była 2049 ZULU...[edit]
__________________________________________________ ______________

Ostatnio zmieniany przez Edwardo : 17.03.2004 o godz. 21:24
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post