Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.03.2004, 00:10   #136
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Oj, Majonez, Majonez!
Na codzień per Majonez zwracają się do mnie tylko ci którzy coś dla mnie znaczą. Korzystaj póki możesz z przywilejów Internetu.

Cytat:
Napisany przez yahol
Nabyles zlych nawykow.
Mylisz się - ja się już taki urodziłem, i nie zmieniam się jak chorągiewka na wietrze w przeciwieństwie do niektórych.

Cytat:
Napisany przez yahol
To tak jest, kto z kim przestaje takim sie staje.
Nie wiem z kim Ty przestajesz. Ja przebywam wśród ludzi inteligentnych i wykształconych - niestety w internecie mamy niewielki wpływ na to jakich ludzi spotykamy.

Cytat:
Napisany przez yahol
Moze zrozumiesz, moze nie.
Nie.

Cytat:
Napisany przez yahol
Wisi mi dokladnie i le mi dales reputacji.
z dokładnością do 3 cyfr po przecinku -10000.

Cytat:
Napisany przez yahol
To swiadczy tylko o tobie.
Nie. To co napisałeś w komentarzu świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Czekałem na wypowiedzi innych osób. Wiedziałem, że będą Cię bronić właściwie dla zasady. Szkoda, że wiele osób zapomniało jaki jestem i wychodzą z założenia, że jeżeli ktoś jest adminem lub modem to jest zły. Ten los spotkał prawie wszystkich, którzy parali się moderowaniem tego forum. Mnie na szczęście większość przykrych rzeczy ominęła. Może dlatego, że byłem pierwszym moderatorem tego Forum. Wystarczy wspomnieć Sida, nieocenioną osobę, która pomogła wielu a jego wiedza jest wielokrotnie większa niż wielu innych razem wziętych (wliczając to także mnie do czego przyznaję się bez żadnego wstydu). Niestety szybko zapomniano jego zasługi "walcząc" z nim w imię jakiś zasad, wymyślonych zasad. No ale czego się spodziewać, w końcu jesteśmy Polakami i jak nie ma wojny to się nawzajem wykańczamy.
Kończąc moją wypowiedź.

Jesteś skończonym typkiem, któremu się wydaje, że jest niewiadomo jak ważny. Mniemanie o sobie masz tak wielkie, że ledwo się mieścisz w swojej skórze. Poza tym masz pecha, okazało się iż admini widzą od kogo dostali minusy. Ale to nic, bo prawidziwym Twoim nieszczęściem jest to, że zacząłeś z nieodpowiednią osobą - ze mną. I uwierz mi nawet gdybym nie był adminem wolałbyś mnie nie znać. Do tej pory tylko kilka osób zirytowało mnie tak jak Ty. A jeżeli ktoś doprowadził mnie do tego może być pewien, że nie zapomnę mu tego (taki już urok osobisty mojego znaku zodiaku). Pilnuj się więc bo nie znasz dnia i godziny kiedy z najwyższą przyjemnością odwdzięcze Ci się i do z nawiązką. Choćby była to ostatnia rzecz jaką zrobię na tym Forum. Zdaję sobie sprawę, że reszta użytkowników zje mnie wtedy żywcem. Trudno widocznie taki los spotyka prędzej czy później każdego, który podejmuje się czegokolwiek tutaj.

Cytat:
Napisany przez yahol
Pozdrowienia.
A ja szczerze nie pozdrawiam.

A do pozostałych użytkowników. Nie mam zamiaru wykorzystywać moich tzw. przywilejów. Chciałem coniektórym tylko uzmysłowić, że nie zawsze ci, których tak bronicie zaciekle mają rację. Warto zadać sobie minimalną ilość trudu i spróbować dowiedzieć się dlaczego? za co? Boicie się zapytać tutaj to napiszcie na PM albo maila. Ale nie brońcie wszystkich zawsze. Bo może się okazać, że nie macie racji. A osoba, która tak zaciekle bronicie jest w rzeczywistości chamem.

Cześć osób chyba to zauważyła. A przynajmniej mam taką nadzieję.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich innych Forumowiczów.

PS. Panu Yaholowi zaraz przywrócę stan "dorobku" pozytwnych opini.
Więc nie musicie na siłę przywracać mu "dobrego" wizerunku.
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online