Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.03.2004, 11:35   #140
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Slow szkoda.
Mam wrazenie, ze tekst pisal nieoceniony, jedyny w swoim rodzaju StR.
A to juz zle. Wiecej tragicznie.
Nie zamierzam dalej dyskutowac, jezeli nie widzisz ironii i zartu w moich postach.
Zal ze stales sie taki sam ja StR.
Ciebie zal.
No to masz błędne wrażenie. Nie wiem czy Sid nawet czytał to.
Tragiczne to jest Twoje zachowanie.
Pokaż mi gdzie ten Twój żart bo jakoś nie mogę się doszukać.
Już napisałem, że nie zmieniam się jak co niektórzy. I jak najbardziej jestem sobą.
heh Ciekawa tak w ogóle jest Twoja odpowiedź ale zakończmy już tą farsę, bo nie uczestnicze w dyskusjach z kimś kto odwraca kota ogonem.


Cytat:
Napisany przez bgn
no i co z tego. Ze dostałeś minus i posiadasz tzw.'wladzę" to mogleś wyklikać to co wyklikałeś. Czas dojrzeć - po tym co zrobileś- nie bardzo to widać.
Wiedza to jedno - a umiejetnośc zachowanie - to zupełnie co innego.
Twoj ostatni post jest napewno emocjonalny - naweyt emocje nie usprawiedliwiją tego co tam napisaleś i przede wszystkim jak napisles.
I nie jest prawda - ze na kazdego nowego moda wszyscy naskakuja. Na ciebie poczatkowo nikt nie naskawiwal dopóki nie zademonstrowaleś cech "dzierzymordy" ( brzydkie słowo - ale kontekst właściwy). Sid od początku tak się prezentował i od początku zamiast być mediatorem dyskusji,
był w pewnym sensie prowokatorem waśni.
Jest to napewno moja ostatnia wypowiedź w tym wątku - bawiłem się dobrze, ale skutecznie mi dobry nastrój zepsułeś.
I przy pierwszej okazji - jeśli system pozwoli ( i jeśli mi się zechce) postawię ci minus -za złośliwe naduzycie uprawnień - będzie podpisany
I dlaczego mnie to nie dziwi. Jak zwykle bronisz z uporem maniaka pewnych zasad, które z gruntu są dobre jednak stosujesz je wyłącznie w odniesieniu do osób sprawujących jakąś "władzę" (chociaż uważam akurat to słowo za wybitnie nie pasujące do sytuacji). Czyli powtórka z rozrywki. Zwykły użytkownik -> cacy - admin zrobi to samo -> bee. Chyba coś tu jest nie tak.
Co do moich emocji to i tak nie zrozumiałbyś tego czym się kieruję. A proszę bardzo wstawiaj mi minusów ile chcesz. Jeżeli chcesz hurtem więcej mi dać to nie trudź się daj mi znać a sam sobie je wklepie.
Ty bgn masz jednak szczęście - akurat dzisiaj mam tak podły nastrój i nie ma to nic związanego z tym Forum, że nie zepsułeś mi go ani trochę. Mówiąc językiem ścisłym - Twój wpływ na mój nastrój jest zaniedbywalnie mały.
Mimo wszystko życzę miłego dnia (i mniej stresu na wykładach)

Cytat:
Napisany przez ThanatoS
Ale emocji ja tu widze, chyba reputacje wylaczymy i bedzie ok. Ja rowniez dostalem minusiki, ba sam sobie wpisze minusa bo mi to "wisi". I teraz za to slowo ktos jeszcze sie oburzy, ale jak to zwykle bywa tzw. Troll. Do zobaczenia.
Thantos zostaw te reputacje przynajmniej na razie. Niech ich ewentualne wyłączenie nie wynika z ostatnich kilku postów.

Pozdrowienia
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post