Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.03.2004, 16:55   #143
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Widze, ze codziennie znajdziecie jakis powod, zeby sie klocic. Smutne to.... Zwlaszcza, ze nie ma zadnych powodow, dla ktorych nie mozna by po prostu podyskutowac, zachowujac wzajemny szacunek.

Dopiero przed chwila przeczytalem caly ten watek, wczesniej nawet o nim nie wiedzialem, bo rzadko zagladam do tego dzialu forum. Coz, widac od czasu do czasu warto to robic.

Moja wypowiedz na ten temat nie bedzie juz raczej miala wiekszego znaczenia, ale ze jestem na tym forum juz od dluzszego czasu, to pozwole sobie rowniez zabrac glos w dyskusji.

Po pierwsze liczniki - tu zdecydowanie jestem za tym, zeby wszystko zostalo tak, jak jest obecnie. Naprawde nie widze powod, dla ktorych warto byloby cokolwiek zmieniac. Pamietam wprowadzenie na sile drugiego licznika. Powiem szczerze, ze ani mi sie to nie podobalo, ani tez nie dzialalo zgodnie z zamierzeniem. Zreszta, jak ktos slusznie zauwazyl, OffTopic wcale nie musi byc gorsza czescia forum. Poruszane sa tam rowniez wazne tematy, nie rzadko duzo ciekawsze od tych na CDR i dziwne byloby traktowac odpowiedzi tam sie pojawiajace, jako mniej znaczace od innych. Taki pomysl uwazam zdecydowanie za chybiony.
Rowniez ukrywanie na sile licznika nie ma jak dla mnie specjalnego sensu. Bo i co wlasciwie by to dalo, jaki bylby tego cel? Zostawmy wiec juz w spokoju ten temat i przynajmniej przez jakis czas do niego nie wracajmy, bo to naprawde nie ma sensu. Problemy zwiazane z tym zagadnieniem pojawiaja sie w zasadzie tylko, kiedy ktos sobie o nim przypomina i chce wprowadzic jakies zmiany. A te naprawde nie sa potrzebne.

Pozostale tematy to te jakies dodatkowe wyroznienia i opinie. Nie lubie krytykowac, ale pomysl specjalnie mi sie nie podoba. Znowu jest to jakies dodatkowe wyroznianie niektorych uzytkownikow i wprowadzanie pewnych podzialow. Nowi uzytkownicy, ktorych ewentualnej wygodzie mialoby to sluzyc i tak nie beda wiedzieli, o co chodzi, a starzy tego nie potrzebuja, bo i tak wiedza, kto jest kto i na pomoc z jakiego zagadnienia moga w przypadku danej osoby liczyc.

Ale tak w sumie to jest mi to obojetne. Uwazacie, ze bylyby to zmiany na lepsze, to je wprowadzajcie. Moze rzeczywiscie okaza sie przydatne. Patrzac jednak na kilkanascie ostatnich wypowiedzi w tym watku, mam powazne watpliwosci, czy tak by sie stalo.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post