Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2004, 10:05   #148
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Co oznacza kolor tych kropek to nie mam pojecia, a ta rubryka 'przyznane przez' owszem przydala by sie chociaz mozna napisac od kogo w rubryce komentarz - przynajmniej u siebie tak mam ze polowa ludzi sie podpisala no i ja tez jak komus dodaje to podpisuje sie.

Tak nawiasem to ktos z fundatorow tej rozrywki moglby cos napisac, chocby co z tymi kolorami kropek i z ich iloscia (ta wyswietlana przy ilosci postow), albo jak ustalone sa stopnie reputacji tzn np od ilu ktos zaczyna byc slawny, ile jest tych stopni itd.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post