Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.03.2004, 10:10   #149
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ktos z adminow dal mi reputacje (dzieki, nie wiem komu bo sie nie podpisal)
co nie zmienia faktu ze ponizej mam 3 szare kropki, z komentarzy przy jednej z nich i przy jakis tam wczesniejszych wnosze ze byly to pochwaly (dodatnie reputacje) a przy przyznawaniu tych kropek NIE ZMIENILA MI SIE REPUTACJA!

eidt:
na 15 reputacji ktore widze 8 kropek jest szarych
odokolo 6,7 ostatnich reputacji sledze zmiany punkotow - przy trzech ostatnich szarych kropkach liczna reputacji na pewno nie zmienila sie, a przy zielonych tak (w gore ofkorz) - wnosze wiec ze przy szarych kropkach nie doatawalem reputacji

Ostatnio zmieniany przez nimal : 29.03.2004 o godz. 10:21
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post