Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.03.2004, 17:37   #12
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,177
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Nowe modele pozbawione sa kosci EEPROM, na ktorej w "starych" byly zapisywane dane dotyczace m.in. kalibracji lasera. W "nowych" modelach dane te sa zapisywane w biosie urzadzenia. Tym samym wgrywajac bios, ktory nie posiada zawartych wewnatrz informacji na temat kalibracji lasera, tracimy nagrywarke.

Nie oznacza to oczywiscie, ze nie bedzie nowych wersji firmware'u do nowych modeli. Jak najbardziej beda, tylko z zawarta informacja dotyczaca kalibracji.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline