NEO+
Może to i głupi temat ale ****...ny jak dla mnie. Od tygodnia mułek poważnie zwolnił. To przeżuciłem się na torrenta. Ale ten też nie chce przekroczyć 20kB.
Wcześniej ssał jak głupi. Pokazywał nawet 65kB
Spoglądam w IP i mam 83.xx. ....moment...... moment ......zaraz z tego co wiem mam,to a już bynajmniej miałem 80.xx.
To nie jest tragednia ale te 83 każdy na nie narzeka.
Update każdy z znajmomych tu do okoła mnie ma już 83 :zeby:
Obrazek z Yourspeed a jak się go czyta?

I obrazka nie mogę dodać, złośliwość cyfry 83