Cytat:
|
Napisany przez Y@nkee_PL
to all > 
i nie wierzcie telepsiakom, gdy mowia, ze probem ip z serii 83 nie istnieje 
|
Ale jest częściowo "usuwalny". W którymś KŚ było napisane jak się go częściowo pozbyć. Trzeba się podajże łączyć przez proxy i jakiś tam posrt. Jak znajde ten art to dam skan.