Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.02.2002, 00:04   #12
InfoNexus
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.03.2002
Posty: 38
InfoNexus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
marekd (26-02-2002 09:39):
kurde. ludy- nie moge znalexc cennika na esperanzie- szukałem a w dzile ceny jest tylko formularz- to tam mam pisac ile i jakich chce plyt?
Przy okazji jakie CD r polecacie- zielone czy niebieskie?
Dawniej (zanim "przebudowali" witrynę) cennik był dostępny on-line. Obecnie ofertę detaliczną Esperanzy znajdziesz tutaj: http://www.mediamarket.pl . Natomiast cennik hurtowy oraz formularz zamówienia jest rozsyłany mailem (w formie arkusza Excel'a) do wszystkich zarejestrowanych klientów po każdej zmianie cen lub oferty...

Jak chcesz, to daj znać na priv'a, to ci podeślę aktualny cennik hurtowy [z 25.02.2002] i formlarz zamówiena.

Jeśli zaś chodzi o kolory, to ja raczej zamawiam płytki "Silver-Silver" (to te z zielonym nadrukiem). Z racji tego, że druga moja nagrywarka miała czasem problemy z zapisem "niebieskich" płytek f-my Verbatim oraz TDK, to profilaktycznie odpuściłem sobie płyty "Silver-Blue" (niebieski nośnik i nadruk)... Z nową nagrywarką już takich problemów nie mam, ale niejako "z przyzwyczajenia" pozostałem przy wypróbowanych płytach "S-S"....
InfoNexus jest offline