kolega mi opowiadal, ze pewnego dnia do servisu przychodzi facet i mowi, ze mu nie dziala -czytanie plyt-
Zagladaja - cd rom pusty, standardowo odkrecaja obudowe, a tam plyta wsadzona w gniaslo PCI.
nie wiem na ile to prawda, a na ile jaja sobie ze mnei robil, ale fakt faktem ze niektorzy to naprawde ******