Dyskusja
:
Teksty nauczycieli
Podgląd pojedynczego posta
06.04.2004, 19:42
#
24
Edwardo
..::Blue Machine::..
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
hyhyhy, ano pod ochrona.
A wiecie gdzie w Polsce mozna spotkac misia, tzn niedziwedzia brunatnego? (oprocz zoo
)
mnie sie udalo swierze slady napotkac. na szczescie do blizszego kontaktu nie doszlo.
Edwardo
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika Edwardo