Cytat:
|
Napisany przez woitas
nie wierzę, żeby firma zatrudniała ludzi, którzy nie potrafili by przewidzieć konsekwencji wprowadzenia ip klasy 83.xxx.
|
Akurat w to wątpię!!
Siedzę od wczoraj i kombinuję z Azureusem. Ale transfer ciągle taki sam. Wiele wyjaśnień jest tutaj
http://www.eselschmiede.de/~drops/viewforum.php?f=12
Chyba torrenty nie są już dla użytkownikow Neo