Dyskusja: Pomóżcie
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.02.2002, 13:53   #5
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,854
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Po prostu masz klopoty z przesylem danych do nagrywarki, patrzac na stan bufora i czasy nagrywania. A robiles defragmentacje dyskow? Ja rowniez mam taka nagryware i sie dziwie twoim klopotom. Sam mam teac na sec. master, cdrw ricoh na slave i jeszcze cdrom lg na pri. slave (HDD pri. master) i ten uklad chodzi bez zarzutu od poczatku. Kupilem, podlaczylem kabelki i smiga az milo (WIN ME, nero 5551, clone cd 3231).
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline