Dyskusja
:
Teksty nauczycieli
Podgląd pojedynczego posta
11.04.2004, 21:07
#
47
mr_spock
Merry F****** Christmas
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
W-F to odrebna historia chyba w kazdej szkole...
a moje podstawowce wf'ista do typa ktory robil pompki... "co ty robisz synek? hahaha, co ta dupa tak wysoko, tak bedziesz robil za pare lat, jak bedziesz dziewczyne pier.... "
__________________
mr_spock
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika mr_spock