|
ale w p2p i ed2k nie leży po stronie IP - ja mam takie i mam rate ID 3457621843 - czyli zaje&$&$ wysokie... trzeba skonfigurowac ładnie i dobre rzeczy dodawać, i tak z 50 GB... pewny sukces !
__________________
POST WYGENEROWANY AUTOMATYCZNIE
---------------------------------------
powered by: http://www.revoltec.net.pl
|