Dyskusja: NOSNIKI DVD-R/+R
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.04.2004, 11:47   #542
Sobociński
Bywalec
 
Avatar użytkownika Sobociński
 
Data rejestracji: 13.04.2004
Posty: 32
Sobociński w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez arik24
Wlasnie przynioslem kilka gier nagranych na Esperanzach oraz Division. Plytki byly wypalane ponad rok temu i nadal chodza idealnie na PS2. Z odczytem w nagrywarce tez nie bylo problemu.
Co do jakosci firmy Verbatim przekonany jestem juz od dawna bo po dzien dzisiejszy mam plytki nagrane na mojej pierwszej nagrywarce CD, bylo to 8 lat temu. Natomiast dane ktore mialem nagrane na BTC (juz od kilku lat nie kupuje tego badziewia) musialem zgrywac na nowo juz po roku.


Arik

Przejechałem się na różnych producentach ale BTC i Dysan to były wybitni w partaczeniu. Nie wiem jak teraz bo jakiś czas temu zraziłem się do nich; podobnie do napędów CD Sony. Verbatim to jest klasa.
Sobociński jest offline