Dyskusja
:
Jak palić DVD ? Proszę tu wrzucać instrukcje-opisy
Podgląd pojedynczego posta
29.04.2004, 15:03
#
82
Gradek1
Nowy na forum
Data rejestracji: 29.04.2004
Posty: 2
niedawno kupiłem sprzęt i usiłuję od kilku dni przegrac płytę z wypozyczalni cały czas wyskakuja jakies informacje o błędach i zie ma zapisu.
Próbowałem alkocholem, Nero, shrinkdvd, cloneDVD, Decryptor i nic POMOCY
Gradek1
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika Gradek1