Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.04.2004, 15:03   #82
Gradek1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.04.2004
Posty: 2
Gradek1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
niedawno kupiłem sprzęt i usiłuję od kilku dni przegrac płytę z wypozyczalni cały czas wyskakuja jakies informacje o błędach i zie ma zapisu.
Próbowałem alkocholem, Nero, shrinkdvd, cloneDVD, Decryptor i nic POMOCY
Gradek1 jest offline