jak widać z treści tematu problem dotyczy tekstu , w dvdmaestro, a raczej napisów w filmie ktore zrobilem za pomocą tego cudownego programu!!!
wsumie wszystko jest ok!!!synchronizacja i wygląd napisówj jest w 100% zadawalający, ale mam takie pytanie ,czy podczas zwiększania zoom filmu napisy nie powinny pozostawać w tym samym miejcu i z tą samą wielkością

?bo jak robie zoom np. x2 to napisy przesuwają się razem z filmem i co za tym idzie powiększają się (zachowują sie tak jak wklejone w film)- czy to nie dziwne?
a drugie pytanie , czy po zrobieniu filmu zgodnie z poradnikiem
cobraverde będe mógł oglądać filmy na talewizorze 4:3 i 16:9 bez obawy że napisy nie będą przycinane (żeby zachowywały się tak jak w orginalnych filmach).
a może coś źle rozumuje w kwesti napisów w DVDMaestro ( bo wydaje mi się że we filmie zrobionym przez DVDMaestro napisy powinny być "inteligentne")
dzięki za odpowiedzi