Dyskusja
:
NOSNIKI DVD-R/+R
Podgląd pojedynczego posta
28.05.2004, 11:50
#
751
Szczota
Wyjadacz ;)
Data rejestracji: 10.08.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 251
Ja teraz kupuje platinumy sa tanie a dobre. Trafiaja sie ricochy i wypale 8x. Przynajmniej lepsze od esperanz
Zamieszczam fotke z kprobe z taka plytka. Testy robilem na predkosci max odczytu (wszystko domyslnie)
#
ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
Szczota
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika Szczota