Dyskusja: NOSNIKI DVD-R/+R
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.05.2004, 11:50   #751
Szczota
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 251
Szczota zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja teraz kupuje platinumy sa tanie a dobre. Trafiaja sie ricochy i wypale 8x. Przynajmniej lepsze od esperanz Zamieszczam fotke z kprobe z taka plytka. Testy robilem na predkosci max odczytu (wszystko domyslnie)
Szczota jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online