Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.05.2004, 18:06   #1
Darek_K
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Darek_K
 
Data rejestracji: 03.03.2004
Posty: 212
Darek_K zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
DVD-LAB a synchronizacja audio z wideo

Witam!
Chcialem sobie przerobic film DivX na DVD. Co ciekawe film mial 23.976 FPS a samo Audio milo 24.033 FPS no ale to nic....Przerobilem wiec obraz w CCE do MPEG-2 (oczywiscie zmienilem parametry na takie jakie ma miec DVD-PAL). Wyciagnolem audio z pliku AVI w foracie mp3, potem przekonwertowalem to MP3 do AC3 ze wszystkimi poprawkami (25FPS 48000Hz) i niby ok. Wcieplem to do DVD-LAB, zrobilem menu wszystko razem posklejalem i po chwili mialem gotowe DVD. Zapuszczam patrze, slucham..... a tu dzwiek jest jakies 10-12 sekund za wczwsnie... Mowie sobie spoko sie adio troche przesunie i bedzie luz. Wlaczam DVD-Lab no i tam jest taka opcja jak AUDIO DELAY. Tylo jak ja mam ustawic przawidlowo dzwiek z obrazem jak gdy nacisne PLAY nie slysze sciezki audio? Takie ustawianie "na oko" nic nie daje, bo to by musial byc cud aby udalo mi sie to wszystko zsynchronizowac. Mam wiec pyanie czy w DVD-Lab da sie wlaczyc podglad materialu videlo z dzwiekiem? A Jezeli nie to co radzilibiscie mi zrobic w takiej sytuacji gdzie cale dvd mam juz gotowe tylko jedynym bedem jest nie pasujace audio?
Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.
Darek_K jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online