Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.06.2004, 08:35   #13
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Igloo
ja mam z teściową dobry układ i nie rozumiem ludzi, którzy mają kosę z teściową. skąd to się bierze, że większość ludzi nie lubi teściowych
To nie jest tak... mysle ze to trzeba rozumiec na odwrot, powinienes raczej zapytac skad to jest ze tesciowa uprzedzona jest do meza swojej corki, krytukuje go a wcale go nie poznala, krytykuje cala jego rodzine bo czuje sie gorzej nizej jako osoba drugiej kategorii, w zyciu do niczego specjalnego nie doszla i nagle pojawia sie zwyczajna zazdrosc!
Do tego dochodza jeszcze roznice mentalne, rodzinne, religijne, kulturowe, materialne, interpresonalne, sposob bycia, swiatopoglad, estetyka, hobby, nawet zainteresowania polityczne... wystarczy ze ktorys z tych punktow nie pasuje do wizji tesciowej i masz "babo placek"... najgorsza jest zazdrosc, jesli tesciowa ma wiecej dzieci niz twoja zona, ocena tego co ma corka a co ma syn, czyli ze corka ma lepiej a syn ma gorzej (wg oceny tesciowej nie obiektywnej) i ja jako maz jej corki mam pomagac niz stad ni zawad jej bratu, albo co gorsza jej samej... bo mam np. lepszy telewizor niz ona albo ladne kafle w lazience... nie wazne ze na glowie wielki kredyt i to mi bardzej nalezy sie pomoc bo zwyczajnie na dorobku i darowiznach rodzinnych sie zyje, wazne jest to aby tejze osobie bylo dobrze nie Tobie samemu... to taki egozim i hipokryzja, ktora wkrada sie u kazdego, Igloo i u ciebie wczesniej czy poznej pewnie (choc moge sie mylic),... chyba ze stosunki rodzinne sa ulozone na innych zasadach... u mnie niestety sa calkowicie pokrecone
dobra ide na piwo pewnie wieczorem musze odreagowac.
__________________
----------
pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Ormianin : 04.06.2004 o godz. 08:37
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post