Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.06.2004, 00:52   #8
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pykson
@jollo

zrob te testy przy speedzie x4, bo te nie sa wiarygodne, a jezeli przy x4 tez beda takie to chyba niestety nei ma powodu do zadowolenia.
Cytat:
Napisany przez Jollo
Dwa pierwsze są przy speed'zie x4 a trzeci x10.
przepraszam, po przewinieciu widoczny mialem ostatni z wykresow, ten z 10 a jako ze wszytkie sa niemal identyczne uroilo mi sie ze wszystkie byly x10 i stad moj komentarz.

z mojego doswiadczenia, przekroczenie PI do wart 800 moze nie powodowac najmniejszych problemow z odtwarzaniem na stacjonarce (moze, ale nie musi), natomiast PO to w sumie pewne jest tylko do 2. (testowalem na aiwa i philips 729).
a wiec IMO plytki akceptowalne, ale:
1. zalezy od czytnika, jak sie to odtworzy
2. trzeba pamietac, ze z uplywem czasu moze pojawiac sie wiecej bledow, wiec przy juz wysokim ich poziomie nie mozna liczyc bezproblemowe odtwarzanie za, powiedzmy, 6 miechow
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.

Ostatnio zmieniany przez pykson : 14.06.2004 o godz. 01:31
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post