Cytat:
|
Napisany przez Nuno1971
Niestety nie. Jestem "zielony" w tych sprawach. Kupilem nagrywarke juz przerobiona 411@811. Mialem do tej pory FW HS0K i wydawalo mi sie ze eeprom byl "zrobiony" dobrze. Zapytalem czy wystarczy odpalic programik z FS0P i dostalem odpowiedz ze to wystarczy.
Co dalej robic? Help!
|
Wgraj poprzedni FW (HS0K) LTNflashem. Znajdziesz na www kowanskiego. Zapoznaj sie ze zbiorem softu, ktory tam lezy, poczytaj troszke o przerabianiu 411

I jak cos bedziesz robil
zawsze rob backup!!! A juz szczegolnie jak grzebiesz w EEPROMIE.
Swoja droga ile dales za ta nagryware ?