Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.06.2004, 08:41   #899
diggah
Bywalec
 
Avatar użytkownika diggah
 
Data rejestracji: 05.11.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 41
diggah w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Nuno1971
Niestety nie. Jestem "zielony" w tych sprawach. Kupilem nagrywarke juz przerobiona 411@811. Mialem do tej pory FW HS0K i wydawalo mi sie ze eeprom byl "zrobiony" dobrze. Zapytalem czy wystarczy odpalic programik z FS0P i dostalem odpowiedz ze to wystarczy.
Co dalej robic? Help!
Wgraj poprzedni FW (HS0K) LTNflashem. Znajdziesz na www kowanskiego. Zapoznaj sie ze zbiorem softu, ktory tam lezy, poczytaj troszke o przerabianiu 411 I jak cos bedziesz robil zawsze rob backup!!! A juz szczegolnie jak grzebiesz w EEPROMIE.

Swoja droga ile dales za ta nagryware ?
__________________
Polish E-Xoops Support Community

Ostatnio zmieniany przez diggah : 15.06.2004 o godz. 08:46
diggah jest offline