Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.06.2004, 09:23   #900
Nuno1971
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.05.2004
Posty: 25
Nuno1971 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez diggah
Wgraj poprzedni FW (HS0K) LTNflashem. Znajdziesz na www kowanskiego. Zapoznaj sie ze zbiorem softu, ktory tam lezy, poczytaj troszke o przerabianiu 411 I jak cos bedziesz robil zawsze rob backup!!! A juz szczegolnie jak grzebiesz w EEPROMIE.

Swoja droga ile dales za ta nagryware ?
Za nagrywarke dalem 299 zl. Myslisz ze wgranie HS0K pomoze? Wziac tego ze strony Kowanskiego? Gdzie mozna poczytac o przerabianiu 411?
Nuno1971 jest offline