Cytat:
|
Napisany przez diggah
Wgraj poprzedni FW (HS0K) LTNflashem. Znajdziesz na www kowanskiego. Zapoznaj sie ze zbiorem softu, ktory tam lezy, poczytaj troszke o przerabianiu 411  I jak cos bedziesz robil zawsze rob backup!!! A juz szczegolnie jak grzebiesz w EEPROMIE.
Swoja droga ile dales za ta nagryware ?
|
Za nagrywarke dalem 299 zl. Myslisz ze wgranie HS0K pomoze? Wziac tego ze strony Kowanskiego? Gdzie mozna poczytac o przerabianiu 411?