Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.06.2004, 09:57   #12
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez piotrek123
Magdziuniu droga, przecież tej yamahy już nigdzie nie kupi, chyba że używaną, więc po co się chwalić


ma_ko, ostatnio kumpel pokazywał mi jakąś audiofilską gazetę, gdzie metr kabla kosztuje ~18.000PLN . Uważam, że to czysty snobizm i .... - po prostu słów mi brak.
W tej chwili jest tak dużo testów napędów CDRW, że na pewno sobie coś wybierzesz - zwłaszcza, że nowe raczej już nie powstają - szczyt możliwości to około x52 - szybciej się nie da - a wjakość nikt już raczej nie inwestuje.

Poza tym moje zdanie jest takie, że audio to nagrane cyfrowo dane - więc wszystko i tak zależeć będzie nie tylko od jakości palnika, ale od rodzaju użytego nośnika, czytnika, wzmacniacza, układów, przetworników, ect., ect. - było zresztą kilka tematów typu: Jaka nagrywarka do audio, itp. - na pewno coś znajdziesz.

Poza tym uważam, że teraz warto kupować już tylko wyrzynarki DVD - jest kilka serwisów - poczytaj - może się na coś zdecydujesz.

A swoją drogą - to konia z rzędem temu kto rozróżni płytkę nagraną na wyrzynarce CD i na wyrzynarce DVD, albo zgadnie która płytka była nagrana na Plextorze, Liteonie lub Pioneerze, choć może mając słuch absolutny - to kto wie....
VIZZARD jest offline