Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.06.2004, 16:52   #3
latet
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 04.08.2003
Posty: 691
latet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez teperek
Z www.benchmark.pl -
LG Electronics : wprowadza na polski rynek szybką, wieloformatową nagrywarkę DVD - GSA-4120B, potrafiącą zapisywać płyty dwuwarstwowe. Jest ona jedną z pierwszych nagrywarek DVD, dostępnych w sprzedaży, osiągających prędkość zapisu 12x. Dzięki temu w ciągu jednej sekundy może zapisać do 16 MB danych. Urządzenie obsługuje praktycznie wszystkie obecne na rynku nośniki DVD i CD-R, w tym płyty dwuwarstwowe. Dodatkowo, GSA-4120B potrafi zapisać profesjonalne płyty DVD-RAM z prędkością 5x. Prędkość zapisu poszczególnych rodzajów płyt wynosi odpowiednio: DVD-R - 8x, DVD-RW - 4x, DVD+R - 12x, DVD+RW - 4x,DVD-RAM - 5x,DVD+R(dwuwarstwowa) -2,4x, CD-R - 40x, CD-RW - 24x. Szybkość transmisji danych dla nośników CD to 6000 KB/s (max 40x), a DVD - 22160 KB/s (max 16x). Instrukcja obsługi w języku polskim znajduje się na załączonej do każdego zestawu płycie CD. Ponadto LG będzie dostarczać polskojęzyczną instrukcję do dołączanego oprogramowania. W Polsce nagrywarka Super Multi DVD GSA-4120B będzie dostępna w sprzedaży od końca czerwca br. Sugerowana przez producenta cena urządzenia wynosi 559 zł.

Shit... jakbym ten post zauważył 3 dni temu, to bym się wstrzymał z zakupem... a tak - kupilem LG4082B za ok. 500 zł. Wprawdzie wiedziałem, że już niedługo ma się pojawić nowszy model LG (DL), ale sądziłem, ze będzie duzo droższy i nie chciałem już dłużej czekać...

No to za karę:





latet
latet jest offline