Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.07.2004, 06:34   #8
Noodles
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: Oberschlessien
Posty: 85
Noodles zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sebastian997
Udana zmiana biosu w zadnym wypadku nie oznacza utraty gwarancji. Wrecz przeciwnie, masz pelne prawo do update'u, zreszta po to producent tworzy i udostepnia nowe biosu. Oczywiscie dotyczy to oryginalnych biosow przeznaczonych do konkretnego modelu nagrywarki. A co do "panow ze sklepow komputerowych" to sam przekonalem sie wielokrotnie, ze bardzo czesto sa to ludzie ktorzy znaja sie na rzeczy tylko baaaardzo powierzchownie, i w rzeczywistosci nie maja bladego pojecie o sprzecie. Sa oczywiscie wyjatki, ale nie jest ich wiele. Wyzszy poziom prezentuja na ogol serwisanci z wlasciwych serwisow.
Zgadza się. Niedawno dzwoniłem do 3 sklepów w Katowicach w których najczęściej robię zakupy z pytaniem o gwarancję po zmianie BIOSU nagrywarki.
We wszystkich trzech sklepach sprzedawcy twierdzili że tracę gwarancję. W dwóch z nich dopiero serwisanci stwierdzili że wykonana poprawnie aktualizacja BIOS'u nie powoduje utraty gwarancji. W trzecim sklepie nawet serwisant tego nie wiedział.
Noodles jest offline