07.07.2004, 17:13
|
#917
|
|
Wyjadacz ;)
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 346
|
A ja dodam że mam HS0P+booktype od kowanskiego ze strony i nie dalej jak 3 dni temu nagrywałem płytki bez żadnych dodatkowych programów, tylko NERO i są widoczne jako DVD-ROM
__________________
I'm going down...
Hardware:
nagrywarka DVD - ASUS DRW-1608P3S@Pioneer DVR-111L 8.29
Software:
AviSynth, VobSub, SSA, CCE, DVD-Lab Pro, PGC Edit, ImgToolClassic, DVDDecrypter, Nero 6
|
|
|