Cytat:
|
Napisany przez Jedrek
Tak....mozliwe - a która wersje Nero posiadasz i czy ustawiales tam jakies opcje np. dot. wlasnie booktype'a ??
|
Nero nie ma znaczenia jak i wersja. Poprostu nagrywarka sama ustawia bitsetting. Chyba ze moja wersja 5.5.10.56 jakas taka inna byla