Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.07.2004, 09:10   #919
Szczota
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Lokalizacja: Poland
Posty: 251
Szczota zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jedrek
Tak....mozliwe - a która wersje Nero posiadasz i czy ustawiales tam jakies opcje np. dot. wlasnie booktype'a ??
Nero nie ma znaczenia jak i wersja. Poprostu nagrywarka sama ustawia bitsetting. Chyba ze moja wersja 5.5.10.56 jakas taka inna byla
Szczota jest offline