Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.07.2004, 16:07   #920
dk75
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika dk75
 
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 346
dk75 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero 6.0.0.23 i nie ma w nim nic czym by można było ustawić booktype. Na poprzednich firmwareach, w tym HS0P bez BookType na tym samym Nero mam płytki "DVD+R", albo jesli używałem programiku "BookType" lub "kProbe2" to tylko wtedy mam "DVD-ROM". Ale po przejściu na "HS0P+booktype" wszystkie "+" mam "DVD-ROM" niezależnie czym nagrywam, a programu "BookType" i "kProbe2" przy nagrywaniu już nie włączam.
__________________
I'm going down...

Hardware:
nagrywarka DVD - ASUS DRW-1608P3S@Pioneer DVR-111L 8.29
Software:
AviSynth, VobSub, SSA, CCE, DVD-Lab Pro, PGC Edit, ImgToolClassic, DVDDecrypter, Nero 6
dk75 jest offline