Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.07.2004, 13:35   #921
Sephiroth
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.07.2004
Posty: 1
Sephiroth w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
811s

Witam!
Mam pewien problem ze zmianą biosu HSOK na HSOP lub HSOQ w 811s. Po wgraniu nowego biosu nagrywara dziwnie się zachowuje. Dioda w nagrywarce cały czas miga na pomarańczowo, a to chyba nie oznacza nic dobrego prawda. Po zmianie spowrotem na HSOK wszystko wraca do normy. Jak mam sobie z tym poradzić?? Pierwszy raz za coś takiego się zabieram i może ja coś źle robie??
Sephiroth jest offline