|
811s
Witam!
Mam pewien problem ze zmianą biosu HSOK na HSOP lub HSOQ w 811s. Po wgraniu nowego biosu nagrywara dziwnie się zachowuje. Dioda w nagrywarce cały czas miga na pomarańczowo, a to chyba nie oznacza nic dobrego prawda. Po zmianie spowrotem na HSOK wszystko wraca do normy. Jak mam sobie z tym poradzić?? Pierwszy raz za coś takiego się zabieram i może ja coś źle robie??
|