Dyskusja
:
LiteOn LDW-401S@411S / LDW-411S >>> LDW-811S
Podgląd pojedynczego posta
09.07.2004, 14:15
#
922
namor
Guru
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
prawdopodobnie to nie jest orginalna 811tylko przerobiona 411 lub 401 na 811 i stąd to mruganie diody musisz wgrywać biaos z patchowany
zajżyj na tą stronke to dowiesz się więcej
http://www.liteon.neostrada.pl/download.html
__________________
namor
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika namor