Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.07.2004, 16:21   #923
kili
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.01.2004
Posty: 7
kili w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jaki Bios

Witam nie wiem czy moje pytanie bedzie sensowne ale mam 811S i zmienilem bios na HSOQ i przeskakuja mi plytki w stacjonarnym odtwarzaczu
jaki bios jest najlepszy do nagrywania tylko filmow DVD
kili jest offline