09.07.2004, 18:07
|
#924
|
|
Wyjadacz ;)
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 346
|
"HS0P+booktype", nagrywaj do ISO, potem defragmentacja i dopiero nagrywanie
__________________
I'm going down...
Hardware:
nagrywarka DVD - ASUS DRW-1608P3S@Pioneer DVR-111L 8.29
Software:
AviSynth, VobSub, SSA, CCE, DVD-Lab Pro, PGC Edit, ImgToolClassic, DVDDecrypter, Nero 6
|
|
|