10.07.2004, 09:24
|
#930
|
|
Wyjadacz ;)
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 346
|
A o tym to nie pisałeś.
Jak jak miałem problemy z zacinaniem to na całej płtce bez rozruznienia na początek i koniec.
To może być walnięta nagrywarka - ktoś tu o tym pisał zdaje się w październiku 2003.
__________________
I'm going down...
Hardware:
nagrywarka DVD - ASUS DRW-1608P3S@Pioneer DVR-111L 8.29
Software:
AviSynth, VobSub, SSA, CCE, DVD-Lab Pro, PGC Edit, ImgToolClassic, DVDDecrypter, Nero 6
|
|
|