Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.07.2004, 21:30   #4
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez CrazyLucas
byl niezly artykul o kodekach na stronie glownej cdrinfo
teraz gdzie sie da robie dokladnie tak jak tam opisali i odtwarza 99% filmow
problemy mialem jesdynie z jakimis dziwnymi kamera-rip kodowanymi jako video cd ale podejzewam ze to raczej problem z vplayerem
Też z tym różnie bywa. Kiedyś sporo czasu spędziłem nad tym, żeby zrobić dokładnie wszystko tak, jak było tam opisane i ostatecznie filmy działały tragicznie. Próbowałem kilka razy, ale za każdym bezskutecznie, więc dałem sobie spokój.

Sam długo szukałem kodeków, które poprawnie odtwarzałyby wszystkie filmy. W końcu udało mi się znaleźć kombinację, która w moim przypadku działa bezbłędnie. Oto ona:

Instaluję klcodec202f.exe (6,92MB) i odznaczam wszystkie opcje oprócz czterech (na początku) związanych z video. Potem instaluję DShowPack.exe (1,18MB) i nie zmieniam żadnych opcji. I to wszystko, działa idealnie
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post