Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.07.2004, 20:52   #1
andreliusz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.11.2003
Posty: 2
andreliusz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy to błąd nagrywarki

Witam,
mam prośbę o Waszą opinię, czy błąd który występuje u mnie na początku nagrywania kwalifikuje moją nagrywarkę do oddania do naprawy.
Dodam, że błąd ten występuje zarówno na nośnikach AXE, jak i Verbatim. Z tym że nie dzieje to się za każdym razem. Zwykle błędy PI są w granicach 7 a PO zdarzają się sporadycznie na poziomie 1-2.
Przy takim błędzie jak tutaj (do 90) nie ma problemu z odtwarzaniem. Ale często dochodzi on do 200 i wtedy DVD wiesza się w tym miejscu (aczkolwiek można przed wystąpieniem błędu przeskoczyć do następnej sceny i oglądać dalej bez problemu).
Błąd ten występował na wszystkich wersjach oprogramowania zarówno oryginalnego do 451, jak i przy 451@851 i teraz 451@832. Próbowałem podłączać DVD jako dysk wewnętrzny (MASTER jako jedyne urządzenie na szynie), jak i w kieszeni zewnętrznej na USB. Nagrywam zawsze z HDD innego niż ten na którym mam system. Zawsze przed nagrwaniem odłączam się od sieci, wyłączam wszystkie programy działające w tle i nie ruszam komputera - nie pojawiają się nigdy błędy buforowania.
Pracuję na Windows XP, Athlon 2000, 512 RAM, płyta główna na chipsecie nvidia z najnowszym biosem.

W sumie poza tymi błędami nagrywarka działa bardzo dobrze, ale raz na jakiś czas psuje mi płytkę. Jeśli to nie błąd nagrwarki to może ktoś ma pomysł jak to naprawić?

Pozdrawiam,
Andrzej
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-blad.jpg  
andreliusz jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online