Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.07.2004, 22:07   #1
paveu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.07.2004
Posty: 6
paveu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
System (W2K) widzi napedy ale nie nosniki....

Dzien dobry.

Mam problem. Dysponuje dwoma napedami CD-ROM - nagrywarką LITE-ON LTR 52327S oraz LITE-ON DVD SOHD-167T. Zupełnie na nie nie narzekam z malym wyjatkiem: System (Windows 2000 Pro PL + SP3) widzi napedy, ale nie widzi wlozonej plytki i jej zawartosci w zadnym napedzie CD tzn. gdy wloze plytke to managery plikow mowia "Wloz dysk", Winamp tez nie wie o co chodzi itd itp. Sprawdzalem na kilkunastu roznych plytkach i nie jest to wina nosnikow, ale jakis blad systemowy. Sa jednakowoz wyjatki:
1. W NERO jest opcja "analizuj nosnik" (lub cos zblizonego) i Nero widzi zawartosc plytek.
2. Jezli loguje sie do swojego profilu w Windows i jakakolwiek plyta akurat jest w napedzie to ten naped funkcjonuje potem w miare normalnie.
3. Moja dziewczyna ma drugi profil (jako uzytkownik zaawansowany) u niej jest wszystko OK (i to jest najgorrrsze!!! ) Jak sobie zmienilem profil z "administartora" na "uzytkownik zaawansowany" to przez chwile tez bylo OK. Ale juz nie jest.

Oprocz Windowsa 2000 i tych niegrzecznych napedow mam jeszcze w pudle: plyte glowna ASUS A7V600-X, procesor Athlon 2500+, karte Radeon 9200, dysk twardy Maxtor, 512 MB RAM. Jezeli potrzeba wiecej informacji to chetnie udziele.

Z gory dziekuje za pomoc.
Paveu
paveu jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online