Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.07.2004, 12:08   #851
dk75
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika dk75
 
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 346
dk75 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Jawor
Jak to zrobic :/
Bylbym wdzieczny za jakas instrukcje ...
Instrukcja.

"Wypalanie do pliku"
Nero:
Robisz tak samo jak przy normalnym wypalaniu tylko jako nagrywarkę wybierasz Image recorder.
Wybierasz go albo z gadżetu wyboru na górnej belce Nero, albo menu Nagrywarka/wybór nagrywarki, albo CTRL+R.
DVDDecrypter:
3.2.3.0 nie posiada takiej opcji. Trzeba się ratować programikiem ImgToolClassic.

Kiedy będziesz już miał plik z obrazem (albo ISO albo NRG) przystępujesz do podmontowania w DaemonTools (musisz mieć zainstalowane).
Teraz tylko RMB (Right Mouse Button - prawy klawisz myszy) na ikonce DaemonTools w tray'u, wybierasz z samej góry pop-up menu Virtulal CD/DVD-ROM/Device: 0 [L No media / Mount Image (gdzie w Device: 0 [L No media litera [L oznacza akórat literę jaką mi przypisał system dla tego wirtualnego CD/DVD - ale ja mam od groma partycji więc u ciebie będzie inna ;PPPp) i pokazuje się okienko wyboru pliku do podmontowania. Wybierasz i cieszysz się wirtualnym dyskiem DVD.
Później tylko w Win/PowerDVD wskazujesz ten wirtualny dysk do odtwarzania jako DVD i tyle.
__________________
I'm going down...

Hardware:
nagrywarka DVD - ASUS DRW-1608P3S@Pioneer DVR-111L 8.29
Software:
AviSynth, VobSub, SSA, CCE, DVD-Lab Pro, PGC Edit, ImgToolClassic, DVDDecrypter, Nero 6
dk75 jest offline