Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.07.2004, 14:30   #28
er2de2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.07.2004
Posty: 4
er2de2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Nagranie bin/cue w Nero - niepowodzenie ;(

Witam wszystkich Forumowiczów!

Wypalałem dziś, a raczej próbowałem wypalić pierwszy raz plik .bin (obraz gry Shrine - Circus Tycoon). Plik .bin w Virtual Daemon montował się i działał bez zarzutu. Do nagrania użyłem Nero 6.3.0.3 i........... niestety Program nie wywalił żadnego komunikatu o błędzie, nagrywanie poszło sprawnie ale sama płyta nie chodzi - po wrzuceniu do cd-romu nie startuje, płyta wydaję się być pusta (nie ma żadnych plików w katalogu) - jednak po sprawdzeniu informacji o dysku podaje info, że dysk CD jest zapisany i ma rozmiar pliku bin (czyli ok. 750 MB, mimo że wypalona płyta powinna mieć ok. 100 mega mniej).

Spotkał się ktoś z Was z takim problemem? Czy wypalona płytka jest już bezużyteczna?

Aha - być może wina tkwi w pliku .cue - ten, który był dołączony do bina i za pomocą którego wypaliłem obraz zawierał wpis TRACK 01 MODE2/2352. Jednak plik, który stworzyłem cuemakerem ma już linie TRACK 01 MODE1/2352. (różnica w mode 1 i 2).

Skończyły mi się dziś CD-R Jak tylko jutro zakupię nowy zapas będę próbował wypalić ponownie - najpewniej zgram w locie, jak to było sugerowane w poprzednich postach... A może Nero nie nadaje się za bardzo do .bin'ów?

Z góry dzięki za jakieś info w tym problemie.

Pozdrawiam Wszystkich!
er2de2 jest offline