Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.07.2004, 22:30   #74
forest
odgrzewany user
 
Data rejestracji: 20.10.2001
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 379
forest zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
Jak już pisałem nie będe się wypowiadał na temat Nokii. Nie chce zrobić z tego tematu kolejnej wojny o telefonach A jeśli kogoś interesuje moje zdanie to prosze używć szukajki. A jeśli bedzie jeszcze malo to dam linki do innych forum (jak to odmienić w liczbie mnogiej?)z moimi wypowiedziami na ten temat. A tam (serisy o telkach) bywały burzliwe dyskusje.
Może byś sprecyzował wypowiedź bo wrzucanie do jednego worka lowendy typu 1100, czy starsze seria 3x00 i seria 6,7, oraz communicatorów to nieporozumienie.Zawsze to NOKIA co?
Każdy producent jest ma swoje miejsce na rynku (chodzi mi o grupe odbiorców). Dla jednego liczy się logo i ładny dzwonek dla innego funkcjonalność a jeszcze innego prosota obsługi, małe wymiary dobra bateria awaryjność, jakośćwykonania, kompatybilność no i marka etc. etc. etc.
F
__________________
Nie ma głupich pytań.
Mogą być tylko głupie odpowiedzi.
*************************

The only way to get smarter is by playing a smarter opponent
-Fundamental of Chess 1883
forest jest offline   Odpowiedz cytując ten post