Dyskusja: [FILM] King Arthur
Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.07.2004, 11:57   #4
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt
Kurcze ! Will Scarlett ! Zastanawiałem się skąd ja znam tego aktora. Męczyło mnie cały film.... Wydawał mi się jednak wyższy niż w Robin of Sherwood. A syna saskiego wodza grał Till Schweiger, Niemiec..(ten łysy). I tez myslałem, skąd ja go znam .

Jesli film byłby podobny do Excalibura, to nie miałby sensu. Tyle już było filmów o "cudownym Arturze",ze przydał się jeden o tym "jak powstawała legenda" z życia i walki zwykłych ludzi.

Jabba
Til'a to od razu poznałem.

Ray Winstone jednak jest już starszy o dobre 15 lat odkąd grał w Robin'ie.

Co do Excalibur'a to jestem przyzwyczajony do takiej wizji tej legendy.

A z tym Świętym Graalem to się trochę pogubiłe, ponieważ wg legendy wszystko zaczęło się od czarodzieja Merlina który nakazał rycerzom Okrągłego Stołu znalezienie kielicha. W tej adaptacji jednak z Merlinem spotkało się już tylko 4 rycerzy + Artur. No ale pamięć może mnie mylić.

pozdrawiam
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post