Dyskusja: Lite-ON SOHW 832S
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.07.2004, 10:59   #8
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mateusz_se
Tylko tyle?? I to wszystko odbywa się z poziomu Windows XP?? A ja myślałem, że ta aplikacja to BIOS, i że jeszcze potrzebuję programu do flashowania... Napisałeś tak, bo już to robiłeś?? czy też tak Ci się tylko wydaje, że tak się powinno robić?? Rozumię, że napęd muszę mieć podłączony jako jedyny jako master??
napisalem tak bo mialem wizje taki sen na javie
podalem ci najprostszy sposob łopatologicznie
P.S. linkow to mi sie wstawiac nie chcialo
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline